Eesti spordiriiete bränd! 🇪🇪 Iga tellimusega kaasa TASUTA treeningkava koos toitumissoovitusega! 🎁

Meist

Tere tulemast PEACHLABELI maailma! 
 
Peachlabel on suurelt unistav Eesti väike ettevõte.
 

Meie missioon ja südameasi on olla eeskujuks ning süstida palju enesearmastust- ja kindlust naistesse üle maailma. Me toetame võimsaid ja endale kindlaks jäävaid naisi. Oleme need, kes me oleme – see teeb meid unikaalseks. #beyou
Oleme oma rõivaste disainimisel arvestanud sellega, et kõik naised on erineva kehaehitusega. Püüame luua erinevaid disaine, et igaüks leiaks endale sobivaima.

Peachlabeli riided on loodud kandmiseks kõikjale. Vaata meie stiilisoovitusi täpsemalt @peachlabel.ee.

 

Meie lugu

Tere, mina olen Anet. Olen Peachlabel brändi looja. Juba väikese tüdrukuna unistasin olla sõltumatu ja luua oma ettevõte, kuid ei leidnud kirge, et spetsialiseeruda. Nüüd on see muutunud.
Olen alati olnud aktiivse elutempoga inimene – mõnusad pikad jalutuskäigud ja jooksuringid metsarajal täidavad minu hinge rahuga. Küll aga ei pakkunud mulle rahu see, et kuskilt ei olnud võimalik soetada mugavaid, ent elegantseid spordi- ja vabaajarõivaid. Ma ei leidnud tooteid, mis vastaksid kvaliteedinõuetele ja oleksid kergesti kättesaadavad. Mõeldud – tehtud!
Nii sai loodud bränd, mis vastab kõikidele kvaliteedinõuetele, sobib igale kehatüübile ja on ühtlasi hea hinnaga. Meie oma Peachlabel!

Tooteid disainime Eestis. Oleme ise välja töötanud süsteemi, mille alusel loome materjalid ja lõiked. Lisaks on meil lai suuruste valik. Meie andekad disainerid töötavad järjekestvalt, et toota trendikaid, ent praktilisi spordi- ja vabaajarõivaid.

Toodete valmistamisel oleme pühendunud oma tarneahela mõistmisele ning seadnud eesmärgiks toota rõivaid, mis vastavad kõrgetele standarditele. Hea väljanägemine ja eetiline toote valmistamine käivad käsikäes. Edendame ohutut, seaduslikku, inimlikku ja eetilist tootmist. Teeme koostööd tootjatega nii Lõuna-Aasias kui ka Euroopas.

Stay tuned, sest juba peagi on meil plaanis midagi väga erilist! ✨