MEIST

Tere tulemast PEACHLABELI maailma! 

 

Peachlabel on suurelt unistav Eesti väike ettevõte.

Meie mission ja südameasi on olla eeskujuks, ning süstida palju enesearmastust ja enesekinldust naistesse üle maailma. 
Me oleme alati võimsate ja tublide naiste poolt ning see tähendab seda, et te olete just need kes te olete- see teeb teid unikaalseks ja eriliseks! #beyou ⁠

Oleme oma rõivaste disainimisel arvestanud sellega, et kõik naised on erineva kehaehitusega, mitõttu püüame luua mitmeid erinevaid disaine, et igaüks leiaks endale sobiliku! 

Peachlabeli riided on mõeldud kandmiseks kõikjale- kontorist jõusaalini. Vaata meie stiilisoovitusi täpsemalt @peachlabel.ee. 

 

 

MEIE LUGU

Tere, mina olen Anet. Olen Peachlabel brändi looja.
Juba väikse tüdrukuna unistasin olla sõltumatu ja teha oma enda asja, kuid ei olnud siiani leidnud oma kirge, kuhu suunas spetsialiseeruda. Nüüd see muutus.
Olen alati olnud aktiivse elutempoga inimene – mõnusad pikad jalutuskäigud ja metsarajal jooksuringid täidavad minu hinge rahuga. Küll aga ei pakkunud mulle rahu see, et kuskilt ei saanud piisavalt mugavaid ja samas elegantseid trenni- ja vabaajarõivaid. Ma ei leidnud tooteid,mis vastaksid kvaliteedinõuetele ja oleksid samas kergesti kättesaadavad. Mõeldud – tehtud!
Nii sai loodud bränd, mis vastab kõikidele nõuetele, sobib selga igale kehatüübile ja on seejuures väga hea hinnaga. Meie oma Peachlabel!

Tooteid disainime Eestis. Oleme ise välja töötanud kogu süsteemi – materjalid, suurused ja prindid. Meie andekad disainerid töötavad pidevalt, et toota trendikaid ent samas praktilisi trenni- ja vabaajarõivaid. 

Toodete valmistamises oleme pühendunud oma tarneahela mõistmisele ja sellele, et rõivad vastaksid võimalikult kõrgetele standarditele. Hea väljanägemine ja eetiline tootevalmistamine käivad käsikäes. Edendame ohtutut, seaduslikku, inimlikku ja eetilist tootmist. Teeme koostööd tootjatega nii Lõuna-Aasias, kui ka Euroopas. 

Stay tuned, sest juba peagi on meil plaanis midagi väga erilist! ✨