Eesti spordiriiete bränd! 🇪🇪 Iga tellimusega kaasa TASUTA treeningkava koos toitumissoovitusega! 🎁

Tagastamine

ÜMBERVAHETAMINE JA TAGASTAMINE

Toodete tagastamiseks/vahetamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:

  • Saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja aadressile support@peachlabel.ee. Lisa kirjale juurde tagastamise/vahetamise põhjus. 
  • Pakis olevale saatelehele palun märkida, kas tegu on vahetusega või tagastusega. Juhul, kui tegu on vahetusega, siis lisa juurde uue toote suurus, värv jne. Mida põhjalikum on info, seda kiiremini saame meie Sinu pakiga tegeleda. 

NB! Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormi või -avaldusega!

Juhul, kui pakk saadetakse ilma saatelehe- ja nimeta, siis tagastust/vahetust ei toimu! 

Tagastamine puhul tasub klient tagastuskulud. Tagastamiseks käitu nii: 

1.       Tagastamine OMNIVA/SMARTPOST pakiautomaadi kaudu:

Pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadresskaart. Tagastuse saate teha Omniva/SmartPOST pakiautomaadi kaudu.

Tagastuskohaks on Kiili Maxima või Kiili Coop (Vaela tee), Tallinn. Mujale saadetud tagastused tuleb organiseerida siiski õigesse automaati kliendil ise. 

  • Saaja numbriks palun märkida 53091385. Lisa pakki saateleht ning märge, kas tegu on vahetuse või tagastusega!

Tagastused & vahetused toimuvad esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14-20 päeva jooksul. 

NB! Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Juhul, kui sildid on toodetelt eemaldatud, siis meil on õigust tooteid mitte vastu võtta või teha vaid osaline tagastus. 

Tagastuskulud kannab klient ise (tasudes pakiautomaadi tasu kohapeal postitades). 

Palume avada tootepakend alati ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis. Toode ei tohi olla kantud ega pestud! 

Kõik tagasimaksed tehakse pangakontole, millelt algselt tellimuse eest tasuti. Arvestage vähemalt 14-20 päevaga, et tooted jõuaksid tagasi meie kätte ja saaksid kontrollitud. 

📧 Küsimuste korral kirjuta meile: support@peachlabel.ee.