Menu
Retuusid
Kõik tooted
Liitu VIP KLUBIGA
Võta meiega ühendust

5 põhjust, miks valida oma spordi-ja vabaajarõivasteks „PEACH“ 🍑

1. Eesti bränd- Peachlabel on Eestis alguse saanud väikeettevõte, mille eestvedajaks on Anet. Mood ja ilu valdkond on teda paelunud juba lapsepõlvest saadik ning täna on ta oma unistuse ellu viinud ja disainib ise kollektsioonid Peach Label-i jaoks. Kõik mustrid ja värvilahendused on välja mõeldud kohapeal ja disainid on joonistatud Eestis enne kui need saadetakse tekstiili tehasesse õmblemisse. 


2. Peach loob võimalusi õppimiseks ja töötamiseks- Peachlabel kaasab oma tiimi nutikad noored praktikandid ning pakuvad tööd andekatele oma ala spetsialistidele.


3. Naistelt naistele –  Idee valmistada spordi-ja vabaaja riideid tuli vajadusest kanda seljas midagi, mis on samaaegselt mugav kui ka praktiline ning pilkupüüdev. Me teame, et iga detail on spordiriietuses oluline selleks, et tagada mugavus, ohutus ja praktilisus isegi kõige väljakutsuvamaid treeninguid tehes.

 
4. Peach hindab taaskasutust ♻️ -  Scrunchied on valminud retuusidest, mis ei läbinud kvaliteedi kontrolli, selleks kaasati üks Eesti õmbleja, kes armastab uusi väljakutseid ja teeb oma tööd suure innuga. Ülejäänud tekstiilidest oleme valmistanud taaskasutatavaid näomaske.

Kui soovid meie õmbleja (kahe lapse ema) tegemisi toetada, siis on võimalus Sul seda teha, soetades üks käsitsi tehtud Scrunchie (vajuta SIIA)! 


5.   Peachlabel ei müü pelgalt retuuse- Me oleme loonud kommuuni naistele, kus me pakume väärtust. Meie missioon ja südameasi on olla eeskujuks ning süstida palju enesearmastust- ja kindlust naistesse üle maailma. 💖 Me toetame võimsaid ja endale kindlaks jäävaid naisi. Nõustume Katre Kulbokiga (elu & edu coach) ja usume, et ilu algab seestpoolt. Kui su mõtted on korras ja sa teed endaga rahu ning tunned rahu oma hinges ja südames. Õnne aluseks on eelkõige see, kui sa oled iseenda sõber ja seda nii sisemiselt kui ka oma välimusega. Kui soovid aebi/nippe vaimse tervise kohta ja kuidas elada õnnelikumat elu, siis hoia peal meie Instagramil @peachlabel.ee.

 

Ole ise see ime, mida sa elult ootad.

Sinu Peach 🍑

Jäta siia enda sõnum

EESTI DISAIN
LIHTNE TAGASTAMINE &VAHETAMINE
MAKSA HILJEM VÕIMALUS