Menu
Retuusid
Kõik tooted
Liitu VIP KLUBIGA
Võta meiega ühendust

KKK

Hei kaunitar!
Selleks, et Sinu kogemus meie lehel ning toodete soetamisel oleks võimalikult mugav ja ajasäästlik, oleme pannud kirja siia vastused, mis vastavad kõige sagedamini tekkinud küsimustele. 

 

Kuidas valida endale õige suurus? 

Oleme kokku pannud detailse selgituse, kuidas on kõige parem endale sobilik suurus valida. Saad selle kohta lähemalt lugeda SIIT!

Kas mul on võimalik tooteid proovida kohapeal? 

Jah, enam levinud mudeleid on võimalik proovida ja osta Tallinna Solarise keskuse Levi Design kaupluses ja Tartu Levi Design kaupluses.

Kui toode mulle siiski ei sobi, siis kas on võimalik tagastada? 

Jah! E-poest tellides on võimalik toode tagastada 14 päeva jooksul. Tutvu infoga täpsemalt SIIN

Kui tagastate tellimuse, siis näete toote eest tasutud krediiti enda kaardil 1-2 nädala jooksul peale kauba tagastamist. 

Kuidas tooted valmivad? 

Toodete disainimine toimub Eestis. Esmalt joonistame üles visandid, peale mida saadame disaini koos kõikide vajalike detailidega tootmistiimile, kes seepeale valmistab esmase näidise. Kui lõpuks oleme saanud toote 100% valmis, siis peale seda saadame tootmistiimile juba tellimuse.

Kes valmistab Peachlabelile rõivaid? 

Me teeme koostööd mitme erineva tootjaga, kes asuvad nii Euroopas, kui ka Lõuna-Aasias. Oma tootmistiimi teame me läbi ja lõhki- tegu on üldiselt pisikeste pereettevõtetega või alustavate väikeste tootjatega. Kuna meie prindid on unikaalsed, tootjate töö saab hästi tasustatud ning riided eetiliselt toodetud, siis sellest tulenevalt on kujunenud ka meie toodete hinnad. 

Minu tootel esineb defekt, kuidas käituda? 

Meie südameasjaks on see, et kõik tooted oleksid võimalikult kõrge kvaliteediga. Kui mõni Sinu tellimusel olev toode näib olevat defektne, siis palume esitada kaebus kohe, kui oled puudust märganud. 

Tarbijakaitseseaduse kohaselt peate tarbijana registreerima kaebuse defekti kohta mõistliku aja jooksul ja kohe, kui olete puuduse avastanud. Viga peab olema tootmisviga. Normaalse kulumise ja üle kahe aasta vanuste toodete põhjustatud probleemide puhul ei võta me kaebust vastu. Kui soovite meile defektist märku anda, siis saatke palun pilt support@peachlabel.ee ja lisage juurde avastatud defekti kirjeldus ja tellimuse number.

Kuidas saada Peachlabelilt alati personaalseid VIP pakkumisi? 

Regitreeri end VIP liikmeks ning saad olla 100% kindel, et saad iga kuu osa pakkumistest, mille osaliseks keegi teine ei saa! Täida taotlus SIIN

 

EESTI DISAIN
LIHTNE TAGASTAMINE &VAHETAMINE
MAKSA HILJEM VÕIMALUS