Menu
Retuusid
Kõik tooted
Liitu VIP KLUBIGA
Võta meiega ühendust

Millist aluspesu tuleks spordiriiete all kanda? Väldime Cameltoe-d

Iga naise õudusunenägu- “Kaamlivarvas” ja pesu, mis spordiriiete ning retuuside alt välja paistab. olete nõus?  Räägime järgnevas blogis, kuidas kaitsta enda õrnimat kehaosa ning jagame näpunäiteid, kuidas tunda end mugavalt nii kodus kui treeningsaalis.

ÕIGE PESU VALIMINE RETUUSIDE ALLA

Kui kannad trenni tehes valesid aluspükse, mis ei lase bikiinipiirkonnal hingata, suureneb risk erinevate infektsioonide tekkeks. 

Kui armastad trennis stringe kanda, tasub olla ettevaatlik ja valida võimalikult mugav mudel. Stringid võivad treeningu ajal jalas nihkuda ja põhjustada bakterite sattumist valedesse kohtadesse.

Trenni tegemisel tuleks kindlasti valida pesu, mille naiseliku piirkonnaga kokkupuutuv osa oleks puuvillasest materjalist, et mitte põhjustada ärritust higiga kokkupuutel. 

Kuna naiste kehad on erinevad siis ühest kindlat õiget ega valet valikut pesu osas ei olegi. Ühele sobib pits, teisele siid ja kolmandale puuvill. On naisi, kes ei suuda kanda stringe ja teisi, kes muud ei suuda jalga panna. 

PAREMAD VALIKUD ENDA KEHA JAOKS

Järgnev aitab sul teha järgmiselt korral parema valiku oma keha jaoks ja seda mitte ainult trenni tehes vaid igal ajal: 

  • Liiga kitsad aluspüksid võivad põhjustada ärritust, infektsioonide teket ja karvade sissekasvamist. Võta pigem numbri võrra suurem pesu ja tunne end mugavalt. 
  • Stringe kandes ohustad end ise! Need “olematud” nöörid tunduvad olevat meile väga mugavaid ja tekitavad tunde justkui me ei kannakski pesu kuid tegelikkuses kimbutavad erinevad ohud just stringide kandjaid. Miks? Sest bakterid ronivad mööda nööre sinna, kus nad kindlasti minna ei tohiks. 
  • Kuigi ennist sai öeldud, et õiget ega vale materjali pole, sest naiste kehad on erinevad, on siiski näiteks pitsi ja polüestri, mis on sünteetilised materjalid, võimalus naha ärrituseks suurem. 
  • Kuigi peale trenni teinekord tuleb suur laiskus peale ja pesema minemise asemel tekib suur tahtmine otsejoones koju minna ja seal omas tempos oma protseduure teha siis tegelikult teeme endale suure karuteene, kui ei vaheta higiseid riideid (k.a aluspesu) puhaste vastu ja ei käi pesemas. See ideaalne keskkond bakterite levimiseks- mõtle selle peale järgmine kord, kui tahad duši vahele jätta peale trenni. 
  • Maga ilma aluspüksteta. Väga hea, kui oled üks nendest, kellele meeldib alasti magada – see on ka sinu vagiina tervisele hea. Isegi, kui kannad öösel puuvillaseid pükse, kaalu nendest loobumist, kuna tegemist on selle osaga ööpäevast, kus kõnealune piirkond saab vabalt “hingata”.
  • Väldi voodilinade ja aluspesu pesemisel lõhnastatud ja keemiat täis pesuvahendeid – vastasel juhul ohustavad sind nahaärritused.

OH EI- JÄLLE SEE KAAMEL!

Cameltoe tekkimise vältimiseks hoia trennikotis õhukesi pesukaitsmeid ning aseta need aluspesule tavapärasemast veidike ülespoole. Nii võid üsna kindel olla, et ei pea kaamlivarba tõttu piinlikkust tundma. 

PEACH-I (PESU)SOOVITUS

Change Lingerie- "Dream Invisibles Thong"

 

Nähtamatud õmblused ja pehme kangas muudavad selle aluspesu teie riietuse all täiesti nähtamatuks. Aluspükstel on puuvillane jalgade vaheline osa. Dream Invisibles Thong on käepärases 2-ses komplektis ja mitmes värvitoonis!

 

Stay Peach! 🍑

Jäta siia enda sõnum

EESTI DISAIN
LIHTNE TAGASTAMINE &VAHETAMINE
MAKSA HILJEM VÕIMALUS